Žďár nad SázavouNové Město na MoravěBystřice nad Pernštejnem

PŘIHLÁŠKY PLAVECKÉ VÝUKY ZÁKLADNÍCH A MATEŘSKÝCH ŠKOL PRO ROK 2023/2024

2023-04-27 13:17:58

Aktuálně jsou spuštěny závazné objednávky plavecké výuky pro následující školní rok 2023/2024. V letošním roce se situace kolem výuky plavání ustálila a tak se těšíme, že v roce příštím již bude možné opět navazovat na základy z letošního roku. Budeme se na vás všechny moc těšit! Tým instruktorek PŠ

ADVENTNÍ ČAS BEZ PLAVÁNÍ S NÁMI

2020-12-01 16:23:39

Krásný předvánoční čas všem!

situace se pomaly lepší a postupně začíná světýlko na konci tunelu sílit. Přesto zůstávají některá omezení, která jsou pro naši činnost zásadní a nedovolují nám trávit s vámi společný čas podle našich představ.

Bazény přešly nově na režim obsazení přepočtem na velikost plochy. Díky tomu je možné tato sportoviště znovu otevřít a nabídnout tak veřejnosti dlouho očekávané využití ku prospěchu zdraví a síly. 

Bohužel se tato dobrá zpráva týká individuálního využití nebo skupin do deseti lidí (a to včetně instruktorů a rodičů). Proto zůstávají veškeré naše aktivity minimálně do konce prosince pozastaveny.

Do konce kalendářního roku nebudou probíhat v žádném z námi využívaných zařízení jak odpolední kurzy pro veřejnost (většina skupin je lehce nad deset), tak ani dopolední výuka základních a mateřských škol. Tam je situace o to složitější, že nesmí probíhat ani výuka tělesné výchovy jako takové.

Přesto není vyloučen trénink a procvičování již získaných dovedností individuálně! Od 7. 12. se otevírají Lázně v Novém Městě na Moravě, Relaxační centrum ve Žďáru nad Sázavou určitě nezůstane pozadu. Veškeré informace naleznete na jejich stránkách.

Za tým PŠ přeji všem klidný adventní čas plný radosti a pohybu.

Terka


NOUZOVÝ STAV - PROVOZNÍ INFORMACE

2020-10-01 10:55:15

Krásný den!

 

Na vědomost všem se dává, že všechny naše aktivity budou i po dobu nouzového stavu bez omezení!!! 

Všechna nařízení splňujeme a tak není důvod nic měnit :)

Těšíme se na setkání s vámi.

Tým PŠ


PŘIHLÁŠKY DO KURZŮ PRO ROK 2020/2021 OTEVŘENY!!!

2020-08-30 14:06:08

Krásný den všem!!!

Nový školní rok je tu a s ním i nové kurzy. Budeme doufat, že tentokrát vše pojede hladce a budeme si všichni užívat plavání až do poslední lekce :)

V záložce Registrace najdete volné termíny, které na vás čekají.

První lekce začínají již 21. září a my už se na vás moc těšíme!

Klidný rozjezd nového školního roku :)

Za všechny z PŠ vás zdraví Terka.